Madeni Yağlar

Firmamız 2002 yılından itibaren Petrol Ofisi Madeni Yağ Distribütör bayisi olup bu tarihten itibaren Petrol Ofisi madeni yağlarını satmaya yetkili olmuştur .
 
Petrol Ofisi Madeni Yağları, yüksek kalite ve standartlarda her türlü ortamlarda testleri yapılarak en son teknoloji ile tüm araçlarınız için üretilmektedir.
 
Türkiye’de ve bölgemizdeki en gelişmiş araştırma ve geliştirme laboratuarına sahip olan 1.200 m2 kapalı alan üzerine kurulu Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi Ekim 2007 tarihinde açılmıştır.  
 
Konusunda teknolojinin vardığı son aşamayı temsil eden elektronik cihazlarla donatılmış olan  PO Teknoloji Merkezi’nde madeni yağ ile ilgili tüm Ar-Ge çalışmaları yapılırken, akaryakıt laboratuarında  ise tüm analizler büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirilmektedir. 
 
PO Teknoloji Merkezi’nde görev alan ekipler sektördeki en deneyimli uzmanlardan oluşmakta ve diğer kuruluşların akreditasyon belgelendirme denetimlerinde teknik uzman olarak TURKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) adına görev üstlenmektedirler. Bu şekilde ülkemizin uzman açığını kapatmakta, TURKAK’a yardımcı olmaktadırlar.
 
PO Teknoloji Merkezi’nde Ar-Ge çalışmaları ile hammadde, ürün ve katık performans değerlendirme çalışmalarının dışında, tüm Petrol Ofisi müşterilerinin kullanılmış yağ analizleri de (POLA hizmeti) yapılmaktadır. PO Teknoloji Merkezi ayrıca EPDK tarafından talep edilen tüm testleri yapabilecek yeterliliktedir.
 
Sektörde ilk ve en kapsamlı TS EN ISO / IEC 17025;2005 laboratuar yeterlilik akreditasyonuna sahip olan PO Teknoloji Merkezi kendi ihtiyacı dışında diğer kuruluşların özellikle TSE ürün belgesi almaya yönelik test taleplerinin karşılanmasında tarafsız laboratuar olarak önemli rol oynamaktadır. PO Teknoloji Merkezi’nde ISO 9001;2000, OHSAS 18001 ve ISO 14001 standartlarına uygun faaliyet yürütülmektedir.
 
 
Binek araç motor yağları - Maxima
Dizel araç motor yağları - Maximus
Motorsiklet yağları - Maximoto
Galeri