Petrol Ofisi’nde Maximum Kart kullananlar kazanıyor

Geri
Petrol Ofisi ve İş Bankası işbirliğinde başlatılan kampanya kapsamında Maximum Kart sahipleri, Petrol Ofisi’nden yapacakları akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde 20 TL MaxiPuan kazanıyor.
 
Petrol Ofisi ve İş Bankası, Maximum Kart sahipleri için yeni bir kampanya başlattı. Maximum Kart  ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına gelen kart sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 4’üncü peşin akaryakıt ya da otogaz alışverişinde, yine Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde kullanılmak üzere 20 TL MaxiPuan kazanıyor. Kampanya 2 Haziran -15 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak.
 
Kampanyaya katılmak isteyen Maximum Kart sahiplerinin,  PO yazıp boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye SMS olarak göndermeleri yeterli oluyor. Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor. 
 
Maximum Kart sahipleri kazandıkları MaxiPuan’ları 3 Ağustos 2014 tarihine kadar Maximum üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapacakları akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanabilecek. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecek. 
 
Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi almak isteyenler www.petrolofisi.com.tr ve www.maximum.com.tr adreslerinden yararlanabiliyor. 
 
 
Kampanya Katılım Koşulları;
Kampanya kapsamında işlemler mutlaka Maximum özellikli POS cihazlarından geçirilmelidir. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir. Kampanyadan kazanılan ilave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde son kullanılan kredi kartına yüklenecektir. 
 
Kampanya sürecinde kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin PO yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/ yapılacak kartın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartlar için 4402’ye, Ziraat Bankası Maximum Kartlar için 4747’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. Vadematik, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız  kredi kartı  ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 
Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir ve Bankamatik Kartları için SMS kaydı gerekmemektedir. 
 
Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Kampanyadan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile ya da kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. 
 
Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir. 
 
Kampanya için Petrol Ofisi bayilerinin herhangi bir ek katılımı bulunmamaktadır.