Akü Grubu

Otomobil ve Hafif Ticari Araç İçin ;
 
Activ A Serisi ve Pride bu grubun aküleridir. 
 
EAS Activ A serisi A segmenti küçük araçlardan yüksek elektrik donanımına sahip E segmenti araçlara kadar geniş ürün portföyüne sahiptir. +2 Ah Ekstra gücü sayesinde günümüz araçlarının tüm gereksinimlerini karşılayacak hatta aşacak nitelikte özel olarak dizayn edilmiştir. AS ACTIV A aracınıza uzun ömürlü enerji sağlar. Gelişmiş teknolojisi sayesinde bakım gerektirmez. Yüksek marş basma gücü ve sorunsuz kullanım sağlar.
 
Pride, EAS' ın geniş ürün portföyü ile piyasada ki bir çok aracın ihtiyaçlarını karşılayabilecek güçlü aküsüdür. Eğer aracınızın çok yüksek elektrik ihtiyacı yoksa ama yine de kaliteli ve güvenilir bir akü arıyorsanız Pride tam size göre. Açılabilir çift kapağı ve CA-CA teknolojisi ile Pride size güvenilir bir başlangıç sunmaktadır.
 
 
Ağır Vasıtalar İçin;
 
Pride Heavy Duty;
 
EAS Ticari Araç aküleri kamyon, tır, otobüs, traktör gibi yüksek elektrik ihtiyacına sahip araçlarda kullanılır. Yüksek performanslı, kaliteli ve dayanıklıdır,minimum bakım gerektirir.
 
Farklı ihtiyaçlar için EAS yine farklı alternatifler sunmaktadır. Super Heavy Duty grubu daha fazla sarsıntı yaşanan ağır işlerde kullanılan araçlarda ekstra dayanıklılık sunarken, Super Tır ve Super Bus grupları ile tırlara ve otobüslere özel aküler sunulmaktadır.
 
EAS Ticari Araç aküleri kamyon, tır, otobüs, traktör gibi yüksek elektrik ihtiyacına sahip araçlarda kullanılır. Yüksek performanslı, kaliteli ve dayanıklıdır,minimum bakım gerektirir.
 

Taksiler İçin ;

EAS Taksi aküsü, ticari taksilerin maruz kaldığı zor koşullar göz önüne alınarak güçlendirilmiş plakalar ile üretilmiştir. Zorlu trafik koşullarında taksicileri düşünen EAS, özel taksi aküsü ile uzun süreli ve yüksek performanslı bir kullanım sunuyor.
 
Taksi aküsü, ticari taksilerin maruz kaldığı koşullar göz önüne alınarak özel olarak güçlendirilmiş plakalar ile üretilmiştir. Benzinli , Dizel ve LPG’li araçlara uygun olarak geliştirilen Taksi aküsü, tam çerçeveli plakalar ve glassmat seperatörler sayesinde daha uzun ömürlüdür.
Galeri